1 2 3 4 5 6

Pielgrzymka Francja

Kod imprezy: FPWP

4

Program:

1 dzień
Wyjazd z Polski w godz. rannych. Przejazd do Czech. Odwiedzenie najważniejszego miejsca pielgrzymkowego w Czechach: Święta Góra w Pribram. Dojazd na kolację i nocleg na terenie Czech.

2 dzień
Śniadanie. Przejazd przez Niemcy do Reims we Francji- zwiedzanie Katedry Koronacyjnej. Kolacja w Reims. Dojazd na  nocleg w okolicy Paryża.

3 dzień
Śniadanie w hotelu. Przejazd do centrum Paryża. Całodzienne autokarowo-piesze zwiedzanie pod opieką pilota na trasie: Plac Bastylii- Katedra Notre Dame- Dzielnica Łacińska- Plac Vendome- Plac Concorde- Pola Elizejskie- Łuk Triumfalny- La Defense- Wieża Eifla. Kolacja w mieście. Dalsze zwiedzanie: Dzielnica Montmartre- wyjazd kolejką na wzgórze Montmartre- Bazylika Sacre Coeur (możliwość zakupu pamiątek)- Powrót autokarem na nocleg do hotelu.

4 dzień
Śniadanie w hotelu. Przejazd do centrum Paryża. Zwiedzanie : Luwr (z przewodnikiem) , Pałac Inwalidów z grobowcem Napoleona oraz dla chętnych indywidualnie Muzeum d'Orsay (Impresjonizm). Nawiedzenie Kościoła Cudownego Medalika (możliwość zakupu medalików). Kolacja w mieście. Na zakończenie wieczorny rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu na nocleg.

5 dzień
Śniadanie. Wyjazd w Dolinę Loary. Zwiedzanie zamków w Chambord (z zewnątrz) oraz Chaumont (z wnętrzami). Kolacja w trasie. Przejazd na nocleg do Lourdes.

6 dzień
Śniadanie. Lourdes- zwiedzanie sanktuarium. Msza Święta. Odpoczynek, spacery, zakup pamiatek i zaopatrzenie się w wodę ze żródła w Grocie Objawień. Kolacja. Wieczorem udział w tradycyjnej Procesji Maryjnej z lampionami. Nocleg w Lourdes.

7 dzień
Śniadanie. Przejazd do La Salette, po drodze zwiedzanie średniowiecznego, bajkowo położonego miasta Carcassonne. Dojazd do Sanktuarium Maryjnego La Salette. Udział w procesji maryjnej wieczorem. Kolacja i nocleg w La Salette lub w pobliskim Corps.

8 dzień
Śniadanie. Przejazd przez Alpy (Przełęcz Montgenevre-1854 m) do Włoch i dalej do Mediolanu _ zwiedzanie miasta na trasie: Castelo Sforzesco, La Scala, Galeria VittorioEmanuele, Katedra. Kolacja i nocleg na terenie Włoch.

9 dzień

Śniadanie. Podróż powrotna przez Austrię, Czechy ( lub Słowację). Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

Dla organizatora grupy, na 40 uczestników - 1 miejsce gratis.

Świadczenia:

  • przejazdy komfortowym autokarem zachodnim (klimatyzacja, WC, wideo, barek, lodówka),
  • opieka licencjonowanego pilota, udzielającego podstawowych objaśnień, za wyjątkiem wnętrz obiektów,
  • pakiet ubezpieczeniowy w zakresie KL+NW+utrata bagażu,
  • 1 x nocleg w Czechach w hotelu kl. turystycznej, pokoje typu studio: 2 pokoje 2-os +WC/prysznic,
  • 6 x nocleg we Francji w hotelach **, pokoje 2, 3 -osobowe z WC/prysznic,
  • 1 x nocleg na terenie Włoch w hotelu***, pokoje 2 i3-os z łazienkami
  • 8 x śniadania kontynentalne + 8 x obiadokolacje (bez napojów),
  • przewodnik miejscowy na zwiedzanie Luwru,
  • opłata zezwolenia na wjazd autokarów do stref turystycznych Paryża.

Wydatki uczestnika:

  • wstępy, rejs po Sekwanie.

formularz

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...