1 2 3 4 5 6

Pielgrzymka Włochy

Kod imprezy: IZWP

1

Program:

1 dzień
Wyjazd z Polski w godzinach wczesno-rannych. Przejazd przez Czechy. Nocleg w północnych Włoszech

2 dzień
Śniadanie. Przyjazd do Padwy- nawiedzenie Bazyliki Św. Antoniego, Msza Św. Spacer połaczony ze zwiedzaniem centrum zabytkowego Padwy. Przejazd wzdłuż wybrzeża adriatyckiego na kolację i nocleg w okolicy Rimini.

3 dzień
Przejazd do Asyżu: Bazylika M.B. Anielskiej z kaplicą Porcjunkula, Bazylika Św. Franciszka (Msza Św.). Przejscie przez starówkę połaczone z wizytą w Bazylice Św. Klary. Przejazd na kolację i nocleg do hotelu w okolicy Rzymu.

4 dzień
Śniadanie. Przejazd do Rzymu- zwiedzanie miasta: Plac Navonna, Panteon, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Plac Wenecki, Kapitol, Koloseum, Bazylika Św. Jana na Lateranie, Św. Schody, Bazylika Santa Maria Maggiore. Powrót na kolację i nocleg do hotelu.

5 dzień
Śniadanie. Przejazd do Watykanu. Udział w audiencji ogólnej u Ojca Świętego (tylko w środy audiencyjne). Po audiencji zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra z możliwością wjazdu na kopułę. Powrót na kolację i nocleg do hotelu.

6 dzień
Śniadanie. Przejazd na Monte Cassino- zwiedzanie Opactwa Benedyktynów i wizyta na Polskim Cmentarzu Wojennym. Przejazd do Pompeji- zwiedzanie wykopalisk miasta rzymskiego. Dojazd na kolację i nocleg w okolicy San Giovanni Rotondo.

7 dzień
Śniadanie. Przejazd do San Giovanni Rotondo- nawiedzenie Sanktuarium Ojca Pio i Msza Św. Przejazd wzdłuż wybrzeża Adriatyckiego do Loreto- nawiedzenie sanktuarium Matki Boskiej Loretańskiej. Dojazd na kolację i nocleg w okolicy Rimini.

8 dzień
Śniadanie. Msza Św. w polskim kościele niedaleko miejsca zakwaterowania. Przejazd w okolice Wenecji- 9-godzinny pobyt połączony z rejsem statkiem do Placu Św. Marka, zwiedzaniem miasta, powrót statkiem do autokaru i wyjazd w drogę do kraju przez Włochy i Austrię (nocą).

9 dzień
Dalsza podróż przez Czechy. Przyjazd na miejsce w godzinach popołudniowych.

Przedstawiony wyżej program pielgrzymki do Włoch jest jedną wielu propozycji naszych włoskich ofert pielgrzymkowych, które wielokrotnie realizowaliśmy. Tak więc możliwa jest również organizacja programu        7 lub 8-dniowego, lub też powyżej 9 dni- zgodnie z życzeniem Zamawiajacego. Także możliwa jest wszelka modyfikacja programowa odnośnie wyboru miejsc zwiedzania, świadczeń, mszy św. itp., jak również uwzględnienie innych, ważnych sanktuariów na trasie pielgrzymowania, jak np. Lanciano, Monte San Angelo, Siena, czy też Monte Lusario.
 
Dla organizatora grupy, na 40 uczestników - 1 miejsce gratis.

Świadczenia:

  • przejazdy komfortowym autokarem zachodnim (klimatyzacja, WC, wideo, barek, lodówka),
  • opieka licencjonowanego pilota, udzielającego podstawowych objaśnień, za wyjątkiem wnętrz obiektów,
  • pakiet ubezpieczeniowy w zakresie KL+NW+utrata bagażu,
  • 7 x nocleg we Włoszech w hotelach**/***, pokoje 2 i 3-os. z WC/prysznic, ze śniadaniami kontynentalnymi i obiadokolacjami (bez napojów),
  • opłaty za wjazd do Rzymu, Asyżu i San Giovanni Rotondo.

Wydatki uczestnika:

  • wstępy, rejs statkiem.

 

 

formularz

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...