1 2 3 4 5 6

EGER-MISCOLC 2-dni niedrogo!

 EGER-MISCOLC 2-dni niedrogo!

Kod imprezy:  HEWZ                                                                          Termin :  do ustalenia

 

WEEKEND W EGERZE

 

Dobra odpowiedź na pytanie, gdzie wybrać się nie daleko, by atrakcyjnie, relaksacyjnie  i zdrowo spedzić weekend.. A zatem zapraszamy na przechadzkę po  pięknym Egerze, regionalną kolację węgierską, kąpiele w basenach termalnych oraz degustację i zakupy win egerskich. A na koniec wizyta w historycznym centrum Koszyc.

 

Program ramowy:

 

1.dzień

 Wyjazd w godzinach rannych. Przyjazd do Egeru-zwiedzanie na trasie: Starówka Egeru , Zamek , Plac Istwana Dobo, Minaret, katedra. Degustacja i zakupy win w piwnicach ziemnych w Dolinie Pięknej Pani. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem opcjonalnie, na życzenie kolacja w hotelu w formie „stołu szwedzkiego” z winem  i  zabawą przy muzyce lub regionalna kolacja w stylowej węgierskiej  karczmie.

 

2.dzień

Śniadanie w hotelu. Czas wolny na kąpiele w basenach termalnych w Egerze.  W godzinach południowych wyjazd na Słowację do Koszyc- spacer po najdłuższym na Słowacji deptaku z pięknie odnowionymi kamieniczkami i licznymi fontannami oraz wspaniałymi zabytkami, wśród których króluje Katedra św. Elżbiety. Czas wolny na posiłek, np. gulasz z haluszkami i wyborne, słowacke piwo, a także świetną kawę. Powrót w godzinach wieczornych.

 

Cena wycieczki promocyjna w 2019 r. : 360  zł/os- cena obowiązuje przy min. 39-ciu uczestnikach + 1 miejsce w cenie 1 zł.

 

Cena zawiera :

 

  • przejazdy komfortowym autokarem zachodnim (klimatyzacja, WC, wideo, barek z ciepłymi zimnymi napojami za odpłatnością u kierowcy),

  • opieka licencjonowanego pilota, oprowadzającego i udzielającego objaśnień

  • 1 x nocleg w hotelu 3 *** w centrum Egeru , pokoje 2-os z łazienkami,

  • 1 x śniadanie „szwedzki stół”

  • podatek miejski Eger

  • wynajem zestawów słuchawkowych „Tour guide”

  • ubezpieczenie KL+NNW ( następstwa nieszczęśliwych wypadków) + bagaż

  • obowiązkowa opłata Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

  • podatek VAT 

Wydatki uczestnika płatne na miejscu

Wstęp baseny termalne w Egerze : 1.900 ft/os (ok. 27 zł), emeryci 1.600 ft (ok.22 zł)

Zakup wina w piwnicach: 1 litr ok. 650 ft ( ok. 9zł)

 Suplement cenowy ( opcjonalnie, na życzenie)

 Kolacja w hotelu typu bogaty „szwedzki stół” z winem i zabawą przy muzyce (90 zł/os),lub kolacja regionalna 3 –daniowa + 4 kieliszki win w stylowej karczmie ( 70 zł/os)

 

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...