1 2 3 4 5 6

NARTY 2018

Kod imprezy:    INWA-1-18                                          Termin : 16-25 marzec 2018  

Status impezy:   zakończona

SUPER NARTY W DOLOMITACH

NOWOŚĆI: ubezpieczenie kosztów rezygnacji w cenie imprezy,  3 dni jazdy na nartach bez konieczności dojazdów autokarem- hotel przy dolnej stacji kolei linowej na Marmoladę!

MARMOLADA & CIVETTA

MARMOLADA:   Marmolada to najwyższy szczyt Dolomitów o wys. 3343 m n.p.m. Niewątpliwą atrakcją Marmolady jest trasa zjazdowa „La Bellunese” o różnicy poziomów prawie 2000 m i długości ok. 12 km, która uznawana jest za jedną z dziesięciu „super tras” w całych Alpach. Jeżeli już Państwu znudzi się jeżdżenie na „Marmoladzie”, to system nartostrad i wyciągów pozwoli przenieść się do Arabby , a stamtąd do Alta Badia lub Sella Ronda..Arabba położona na wysokości 1602 m n.p.m. u stóp grupy Sella 3151 m n.p.m., wraz z Malgą Ciapella z dolną stacją kolejki na Marmoladę, tworzą jeden z najpiękniejszych regionów w systemie Dolomiti Superski

 CIVETTA: Alleghe, Pescula, Palafavera, Pecol, Zoldo, Selva di Cadore  to 23 wyciągi i 80 km tras o różnorodnej skali trudności na wysokości od  979 – 2100 m n.p.m. Ośrodek narciarski  Civetta należy do Dolomiti Superski. Wszystkie trasy położone  panoramicznie, przepiękne widoki dolomitowych szczytów wzbudzają  zachwyt i podziw.  Wszystkie trasy są naśnieżane. Civetta należy do jednych z najładniejszych karuzeli narciarskich w Dolomitach.

Program imprezy przewiduje :

3 dni jazdy w regionie Marmolada-Arabba – bez dojazdów autokarem

3 dni jazdy w regionie Civetta , dojazd do Alleghe tylko 13 km 

Zakwaterowanie

Hotel TYROLIA 3*** www.tyroliahotel.com, ocena na Booking.com: znakomity 9,2 !

Położenie: rodzinnie prowadzony, kameralny hotel położony u stóp podnóża Marmolady, ok. 100 m od dolnej stacji kolei linowej na Marmoladę

Serwis: salon z kominkiem, winda, basen kryty, sauna, sala gier, bar, taras słoneczny.

Pokoje: wszystkie pokoje komfortowo wyposażone z pełnym węzłem sanitarnym, TV, w łazience suszarka do włosów.

Wyżywienie:  śniadania w formie bufetu,  obiadokolacje serwowane.

Program ramowy:

1.dzień

Wyjazd : Gorlice  godz. 20.00 (Przystanek Międzynarodowy Promed, zatoka przy ul. Bardiowskiej), Tarnów godz. 21.15 ( Parking dla busów obok Stacji Paliw BP, ul. Pułaskiego), Kraków godz. 22.30 (Stacja Paliw Shell przy ul. Stojałowskiego). Przerwa na toaletę na stacji paliw przy bramkach autostrady k/Krakowa. Przejazd przez Śląsk A4 i odcinkiem autostrady A1 Sośnica- Gorzyczki – granica czeska i dalej autostradą Ostrawa- Brno. Przerwa na toaletę na stacji paliw w Gorzycach.

2.dzień

Przejazd nocny przez Czechy – postój na toaletę/ zakupy w Znojmie. Dalsza trasa do Austrii – postój na toaletę/śniadanie w zajeździe autostradowym. W okolicy Innsbrucka postój z możliwością spożycia obiadu. Przyjazd na miejsce  w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie. Odpoczynek. Kolacja

3- 8 dzień

6 pełnych dni jazdy na nartach , 3 dni w miejscu pobytu bez dojazdów autokarem, 3 dni w regionie Civetta ( dojazd 13 km do Alleghe). O kolejności  dni jazdy na nartach decyduje pilot.

9 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną przez Austrię ,po drodze przerwy przy zajazdach z możliwością spożycia posiłku. Jazda nocna przez Czechy.

10 dzień

Dalsza podróż przez Gorzyczki- Sośnica A1, potem A4 Kraków, Tarnów, Gorlice. Przyjazd na miejsce w godzinach rannych.

Cena  imprezy : 2.398 zł/os

Cena zawiera :

- przejazdy komfortowym autokarem zachodnim wraz z dowozem 3 x do regionu Civetta w Alleghe (klimatyzacja, WC, wideo, barek z napojami gorącymi i chłodzonymi za odpłatnością    u kierowcy),

- opieka licencjonowanego pilota,

- 7 x nocleg w hotelu 3*** Tyrolia - opis powyżej, pokoje 2-os (na życzenie możliwe pokoje  3 i 4-osobowe)

--korzystanie ze strefy wellnes w hotelu oraz z basenu (czepek obowiązkowy) w godz. 16-18.30 codziennie, oprócz sobót

- 7 x śniadanie w formie bufetu z napojami gorącymi,

- 7 x obiadokolacja serwowana przez obsługę, napoje płatne dodatkowo,

- pakiet ubezpieczeniowy AXA , podstawowy dla wyjazdów narciarskich (KL+NW+ bagaż za wyjątkiem sprzętu narciarskiego, nie obejmuje chorób przewlekłych i OC) oraz ubezpieczenie kosztów rezygnacji uczestnika z udziału w wyjeżdzie z powodów losowych, za wyjątkiem następstw chorób przewlekłych ( szczegóły w OWU ubezpieczyciela AXA)

- obligatoryjna składka na Turystyczny Fundusz Ubezpieczeniowy    

- podatek VAT

Dodatkowe opłaty przez uczestnika na miejscu:

Taksa klimatyczna, płatna na miejscu  w przypadku jej wprowadzenia w roku 2018, Informacja do potwierdzenia, jednak należy się liczyć z taką możliwością.

Suplement cenowy (na życzenie):

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 350 zł –ograniczona ilość pokoi, tylko za potwierdzeniem przez hotel możliwości.

Uwaga: nie możemy zagwarantować osobom zgłaszającym się pojedynczo zakwaterowania w pokoju dwu- lub więcej osobowym.

Skipass ( płatny przez uczestników w EUR)- ze specjalmną zniżką dla n/grupy:

Osoby dorosłe : 229 EUR , seniorzy (urodzeni przed 25.11.1952) : 207 EUR

Zgłoszenia i zapisy:

Zgłoszenia i zapisy wraz z wpłatą zaliczki przyjmujemy najpóżniej do 10 sierpnia b.r

Wpłaty:

  • Zaliczka w wysokości 700 zł/os płatna przy zapisie gotówką lub na n/konto

    98 1240 5110 1111 0000 5205 5195 z podaniem nazwisk i dopiskiem „Narty 2018”

    • Pozostała kwota t.j. 1.698 zł + ewentualne dopłaty suplementu na życzenie, a także dodatkowe, dobrowolne ubezpieczenia- w terminie do 16 lutego 2018 r.

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...