1 2 3 4 5 6

CHORWACJA

 

Kod imprezy:  HRWA-1-18                                                             Termin : 14-22.09.2018

 Status sprzedaży:  Zwolniły się 2 miejsca

CHORWACJA- plażowanie i zwiedzanie

 

Kryształowo czyste i ciepłe o tej porze roku morze, znakomity hotel4**** położony nad samym morzem, kolacje z winem, bardzo atrakcyjne wycieczki do Dubrownika i na Korculę z fish piknikiem i lokalnymi alkoholami, a w po drodze zwiedzanie Plitwickich Jezior, Mostaru i Sarajewa. Czyli pięknie, komfortowo, atrakcyjnie i po przystępnej cenie.

 

Program ramowy:

 

 

1.dzień ( 14.09, piątek) [890 km]

 

Wyjazd: Gorlice- godz. 6.00 ( przystanek Międzynarodowy Promed przy ul. Bardiowskiej), Jasło – godz. 6.30 ( Stacja Paliw Orlen , ul. Metzgera), Krosno- godz. 7.00 (Plac przed dworcem kolejowym). Przejazd przez  Słowację (Koszyce)  i Węgry (Miscolc) na Chorwację. Kolacja i nocleg tranzytowy k/ Karlovaca

 

 

2.dzień (15.09, sobota) [420 km]

 

Śniadanie. Przejazd do Plitvic. Zwiedzanie Plitvickiego Parku Narodowego z przepięknymi, kaskadowymi wodospadami, jednej z największych atrakcji turystycznych Chorwacji. Dalsza podróż w stronę wybrzeża adriatyckiego. Przyjazd do Gornja Vala k/Drvenika, uroczo położonej nad morzem miejscowości do hotelu Ivando**** http://www.hotelivando.hr/pl/ na pobyt, który będzie trwał 6 dób. Zakwaterowanie,wypoczynek, kolacja i nocleg.

 

 

3-7.dzień (16, 17, 18, 19 i 20.09)

 

Wypoczynek i plażowanie podczas którego proponujemy dwie, bardzo atrakcyjne wycieczki fakultatywne:

 

 

  1. Całodzienna wycieczka: rejs statkiem na wyspę Korcula , zwiedzanie wyspy z przewodnikiem, fish piknik .Cena 45 EUR/os , obejmuje rejs statkiem Drvenik-Korcula-Drvenik, zwiedzanie z przewodnikiem, bilet wstępu do katedry, fish piknik   z rakiją i winem.

 

  1. Wycieczka do Dubrownika- perły Dalmacji. [260 km]. Zwiedzanie centrum zabytkowego z przewodnikiem. Czas wolny na spacery, zakupy, kawę. Cena 25 EUR/os obejmuje: transfer autokarowy Drvenik-Dubrownik-Drvenik, opiekę pilota, oprowadzanie przez lokalnego przewodnika polskojęzycznego, opłatę wjazdową do miasta.

 

 

 

8 dzień (21.09, piątek) [230 km]

 

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd przez granicę bośniacką do Blagaj- zwiedzanie klasztoru z Domem Derwiszów. Przejazd do pobliskiego Mostaru- zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem miasta –perełki ze słynnym mostem nad Naretwą. Dalsza podróż Doliną Naretwy do Sarajewa- zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem. Kolacja i nocleg w Sarajewie.

 

 

9.dzień (22.09, sobota) [950 km]

 

Śniadanie. Przejazd z Sarajewa przez Chorwację , Węgry i Słowację do Polski. Po drodze dłuższy postój na Węgrzech z możliwością spożycia obiadu. Powrót do Gorlic w godzinach nocnych. 

 

 

Cena wycieczki : 1.895 zł/os

 

Cena zawiera :

 

 • przejazdy komfortowym autokarem zachodnim (klimatyzacja, WC, wideo, barek z ciepłymi zimnymi napojami za odpłatnością u kierowcy),

 • opieka licencjonowanego pilota,

 • 1 x nocleg w hotelu 3*** w ok. Karlowaca , pokoje 2-os z łazienkami,

 • 6 x nocleg w hotelu Ivando4****, pokoje 2-os z łazienkami ( na życzenie możliwy pokój 3-os)

 • 1 x nocleg w hotelu4**** w Sarajewie

 • 8 x śniadanie „szwedzki stół”

 • 8 x obiadokolacja 3-daniowa (6 x z winem w hotelu Ivando, w pozostałych hotelach woda na stołach)

 • ubezpieczenie KL (obejmujące choroby przewlekłe) + NNW + bagaż

 • opłatę za wypożyczenie zestawów słuchawkowych

 • podatek VAT

   

   

  Wydatki uczestnika:

  Opłaty wstępów wraz z usługą lokalnych przewodników : 25 EUR/os

   

  Suplement cenowy (fakultatywnie):

  - wycieczki fakultatywne ( opis i ceny w programie powyżej)

  - dopłata do pokoju jednoosobowego

    

  Zapisy i wpłaty:

 

 

  • Ze względu na  termin rezerwacji cieszącego się dużym powodzeniem hotelu, zapisy wraz z zaliczką 565 zł/os przyjmujemy w terminie do 15 marca 2018 r. ( decyduje kolejność zgłoszeń)

 

  • Wpłata pozostałej kwoty, t.j. 1.330 w terminie pomiędzy 15-20 sierpnia 2018.

 

 

 

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...