1 2 3 4 5 6

Narty 2019

 

                                                                                             

 

Kod imprezy:    INWA-1-19                                                            Termin : 8-17 marzec 2019  

 Status sprzedaży: brak wolnych miejsc, zapisy tylko na listę rezerwową

NARTY’2019

FOLGARIDA- MARILEVA, MADONNA DI CAMPIGLIO, PAGANELLA

OPIS REGIONU : Region Brenta to jeden z najbardziej znanych i popularnych regionów narciarskich we Włoszech. Cztery ośrodki narciarskie, które Państwu proponujemy to znane Folgarida, Marilleva, Madonna di Campiglio oraz Paganella gdzie można znależć doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Perfekcyjnie przygotowane trasy narciarskie i słońce to wizytówka tego regionu.

Na szczególną uwagę zasługuje Paganella, którą proponujemy po raz pierwszy, byście Państwo mogli sobie wyrobić opinię o tym cieszącym się b. dobrą opinią regionie i w przyszłości wrócić tam na dłużej.

 

PROPONUJEMY ZAKWATEROWANIE W HOTELU FOLGARIDA 3*

 

www.hotelfolgarida.it

 

Położenie:  Hotel położony jest w odległości ok. 200 metrów od kolejki gondolowej  Folgarida 1300 , która umożliwia łatwy, bezpośredni dostęp do wszystkich tras Folgarida-Marileva-Madonna di Campiglio-Pinzolo.

Serwis: restauracja, bar, strefa wellness ( sauna parowa, sauna fińska, łażnia turecka , prysznice Kneipp- w cenie pobytu) oraz jakuzzi płatne dodatkowo, siłownia, WiFi, ski room.

Pokoje: komfortowo wyposażone, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, TV, telefon, sejf elektroniczny, suszarka do włosów

Wyżywienie: śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane ( bufet sałatkowy, wybór dania głównego, bogata oferta deserów)

PROGRAM RAMOWY IMPREZY:

1.dzień

Wyjazd : Gorlice  godz. 20.00 (Przystanek Międzynarodowy Promed, zatoka przy ul. Bardiowskiej), Tarnów godz. 21.15 ( Parking dla busów obok Stacji Paliw BP, ul. Pułaskiego), Kraków godz. 22.30 (Stacja Paliw Shell przy ul. Stojałowskiego). Przerwa na toaletę na stacji paliw przy bramkach autostrady k/Krakowa. Przejazd przez Śląsk A4 i odcinkiem autostrady A1 Sośnica- Gorzyczki – granica czeska i dalej autostradą Ostrawa- Brno. Przerwa na toaletę na stacji paliw w Gorzycach.

2.dzień

Przejazd nocny przez Czechy – postój na toaletę/ zakupy w Znojmie. Dalsza trasa do Austrii – postój na toaletę/śniadanie w zajeździe autostradowym. W okolicy Innsbrucka postój z możliwością spożycia obiadu. Przyjazd na miejsce  w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie. Odpoczynek. Kolacja

3- 8 dzień

6 pełnych dni jazdy na nartach , 3 dni w Folgarida-Marileva bez dojazdów autokarem, 2 dni w Madonnie di Campiglio( dojazd 10 km do parkingu przy kolejce na Groste), 1 dzień w regionie Paganella  ( dojazd 60 km do Andalo).

9 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną przez Austrię ,po drodze przerwy przy zajazdach z możliwością spożycia posiłku. Jazda nocna przez Czechy.

10 dzień

Dalsza podróż przez Gorzyczki- Sośnica A1, potem A4 Kraków, Tarnów, Gorlice. Przyjazd na miejsce w godzinach rannych.

Cena imprezy : 2.485 zł/os

Cena zawiera :

 • przejazdy komfortowym autokarem zachodnim wraz z dowozem 2 x do regionu Madonna di Campiglio, 1 x do regionu Paganella (klimatyzacja, WC, wideo, barek z napojami gorącymi i chłodzonymi za odpłatnością    u kierowcy),

 • opieka licencjonowanego pilota,

 • 7 x nocleg w hotelu 3*** Folgarida - opis powyżej, pokoje 2-os lub na życzenie 3-os,

 • korzystanie ze strefy wellnes z herbatką w strefie relax w godz. 15-19 (za wyjątkiem jakuzzi) ,

 • 7 x śniadanie w formie bufetu z napojami gorącymi,

 • 7 x obiadokolacja serwowana przez obsługę, napoje płatne dodatkowo,

 • degustacja dań regionalnych,

 • 1 x kolacja przy świecach,

 • 1 x grzane wino z pieczonymi jabłkami,

 • pakiet ubezpieczeniowy AXA , podstawowy dla wyjazdów narciarskich (KL+NW+ bagaż za wyjątkiem sprzętu narciarskiego, nie obejmuje chorób przewlekłych i OC)

 • obligatoryjna składka na Turystyczny Fundusz Ubezpieczeniowy   

 • podatek VAT

   Dodatkowe opłaty przez uczestnika na miejscu:

  Taksa klimatyczna, płatna w recepcji przy zakwaterowaniu 7 x 1,50 EUR/os = 10,50 EUR/os., wyłącznie gotówką.
   
  Suplement cenowy (na życzenie):

  Dopłata do pokoju jednoosobowego: 450 zł –ograniczona ilość pokoi, tylko za potwierdzeniem przez hotel możliwości.

 • Jakuzzi- 5 EUR/15 min. przy maks. 3 osobach

 • Skipass ( płatny przez uczestników w EUR)

 • Skipass ze zniżką grupową typu combi: 3 dni Folgarida-Marileva + 2 dni Madonna di Campiglio ( 197 EUR) oraz 1 dzień Paganella (43 EUR), w cenie łącznej 240 EUR/os. W całym regionie nie ma już zniżek dla seniorów w żadnej taryfie- jedynie są zniżki dla juniorów (ur. po 30.11.2002) i dla dzieci (ur. po 30.11.2010)

 • Przy zakupie skipassu obowiązuje kaucja zwrotna 5 EUR

Zgłoszenia i zapisy:

Zgłoszenia i zapisy wraz z wpłatą zaliczki przyjmujemy najpóżniej do 15 września b.r. ze względu na konieczność potwierdzenia w tym terminie rezerwacji w hotelu wraz z dokonaniem wpłaty zaliczki. Ilość dostępnych pokoi ograniczona- o przyjęciu decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń.

Przydział miejsc w autokarze

 - do wyboru od nr 5 do 49 , w kolejności zapisów

  - nr wybranego miejsca może ulec zmianie przy zachowaniu tej samej lokalizacji

Wpłaty:

 Zaliczka w wysokości 745 zł/os płatna przy zapisie gotówką lub na n/konto

 98 1240 5110 1111 0000 5205 5195 z podaniem nazwisk i dopiskiem „Narty 2019”

Pozostała kwota t.j. 1.740 zł + ewentualne dopłaty suplementu na życzenie, a także dodatkowe, dobrowolne ubezpieczenia- w terminie do 16 lutego 2018 r.

Ogólne informacje wymagane Ustawą z 24 listopada 2017 o imprezach turystycznych:

  1. Minimalna ilość uczestników dla realizacji imprezy: 40
  2. Impreza nie jest dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej .
  3. Pozostałe informacje wymagane Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, zawarte są w „ Ogólnych Warunkach Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Biuro Podróży  "Promed"     s-ka z o.o.  w Gorlicach”, a także w „Standardowym Formularzu Informacyjnym”, które udostępniane są Klientowi przed zawarciem umowy uczestnictwa i które opublikowane są również  na  naszej stronie internetowej www.promed.gorlice.pl , w menu „Kontakt”.

 

 

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...