1 2 3 4 5 6

Weekend w Egerze

 

Kod imprezy:  HEWA-1-18                                                        Termin : 17-18.11.2018

 

 Status sprzedaży: zwolniły się 2 miejsca (1 pokój)

 

Dobra odpowiedź na pytanie, co robić w listopadowy weekend, by spędzić atrakcyjnie, relaksacyjnie  i zdrowo ten jesienny czas. A zatem zapraszamy na przechadzkę po  pięknym Egerze, regionalną kolację węgierską, kąpiele w basenach termalnych oraz degustację i zakupy win egerskich. A na koniec wizyta w Koszycach.

 

Program ramowy:

 

1.dzień

Wyjazd Krosno, godz. 6.00 ( Plac przed dworcem kolejowym), Gorlice, godz.7.00 ( Przystanek Międzynarodowy PROMED, zatoka przy ul. Bardiowskiej). Przyjazd do Egeru-zwiedzanie na trasie: Starówka Egeru , Zamek , Plac Istwana Dobo, Minaret, katedra.

Degustacja i zakupy win w piwnicach ziemnych w Dolinie Pięknej Pani. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem regionalna kolacja stylowej węgierskiej  karczmie. Nocleg. 

 

2.dzień

 

Śniadanie w hotelu. Czas wolny na kąpiele w basenach termalnych w Egerze. Przejazd na Słowację do Koszyc- spacer po najdłuższym na Słowacji deptaku z pięknie odnowionymi kamieniczkami i licznymi fontannami oraz wspaniałymi zabytkami, wśród których króluje Katedra św. Elżbiety. Czas wolny na gulasz z haluszkami i piwo, a także rewelacyjną kawę.

Powrót do Gorlic i Krosna w godzinach wieczornych.

 

Cena wycieczki : 365 zł/os

 

Cena zawiera :

 

 • przejazdy komfortowym autokarem zachodnim (klimatyzacja, WC, wideo, barek z ciepłymi zimnymi napojami za odpłatnością u kierowcy),

 • opieka licencjonowanego pilota, oprowadzającego i udzielającego objaśnień

 • 1 x nocleg w hotelu standardu *** w samym centrum Egeru , pokoje 2-os z łazienkami,

 • 1 x śniadanie „szwedzki stół”

 • ubezpieczenie NNW ( następstwa nieszczęśliwych wypadków)

 • podatek VAT

 • opłata TFG    

 • Wydatki uczestnika:

 1.Kolacja regionalna 3-daniowa ( zupa gulaszowa, pierś z kurczaka w bekonie z ryżem jaśminowym i sałatką Cezar, mus z twarogu z piernikiem) z degustacją standardową 5-ciu win- 16 EUR/os.

 2.Wstęp na baseny termalne w Egerze 2.000 ft ( ok. 28 zł)

 3. Zakup wina w piwnicach: 1 litr ok. 600 ft ( ok. 8 zł)

 

 

Zapisy i wpłaty:

 

 

  • Zapisy przyjmujemy wraz z zaliczką 100 zł/os ( decyduje kolejność zgłoszeń)

 

  • Wpłata pozostałej kwoty, t.j.265 w terminie do 10 pażdziernika 2018

 

 

Ogólne informacje wymagane Ustawą z 24 listopada 2017 o imprezach turystycznych:

1.Minimalna ilość uczestników dla realizacji imprezy: 30

2.Impreza jest dostępna dla osób o ograniczonej w niewielkim stopniu sprawności ruchowej, umożliwiającym piesze zwiedzanie.

3.Pozostałe informacje wymagane Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, zawarte są w „ Ogólnych Warunkach Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Biuro Podróży  "Promed"     s-ka z o.o.  w Gorlicach”, a także w „Standardowym Formularzu Informacyjnym”, które udostępniane są Klientowi przed zawarciem umowy uczestnictwa i które opublikowane są również  na  naszej stronie internetowej www.promed.gorlice.pl , w menu „Kontakt”.

 


 

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...