1 2 3 4 5 6

GDAŃSK- miasto wolności

 GDAŃSK- miasto wolności

Kod imprezy:  PLWA-1-20               Termin : 11-14.06.2020

 Status sprzedaży: zwolnił się 1 apartament ( możliwy dla 2 lub 3 lub 4 osób), ponad to jest 1 miejsce w pokoju 2-os dla kobiety

GDAŃSK- miasto wolności

 

Dla nas, mieszkańców południowej Polski każdy wyjazd nad morze jest bardzo atrakcyjny.    A już do Trójmiasta szczególnie. Będziemy mieli okazję zwiedzić Gdańsk,  miasto-symbol wolności i Solidarności z bardzo ciekawym Muzeum II Wojny Światowej oraz Europejskim Centrum Solidarności, wziąć udział w b. atrakcyjnym rejsie statkiem na Hel oraz pospacerować po słynnym sopockim molo i Monciaku. Zaś w drodze powrotnej zwiedzimy monumentalny Zamek Krzyżacki w Malborku. Wszystko to w bardzo dogodnym terminie czerwcowego „długiego weekendu”( wystarczy 1 dzień urlopu). 

Program ramowy:

1.dzień (czwartek) [ok.690 km]

Wyjazd : Gorlice- godz.5.00 (Przystanek Miedzynarodowy Promed-u, zatoczka ul. Bardiowskiej), Tarnów- godz. 6.15 ( Plac przy Stacji Paliw BP, ul. Pułaskiego). Dalsza podróż przez Kielce i Piotrków Trybunalski i dalej autostradą A1 do Świecia- zwiedzanie Zamku Krzyżackiego, zbudowanego w strategicznym miejscu, w widłach Wdy i Wisły.

Wyjazd w dalsza podróż z dłuższą przerwą-możliwość spożycia ciepłego posiłku.

Dojazd do miejsca pobytu w godzinach wieczornych. Nocleg.

2.dzień(piątek) [ok. 40 km]

Śniadanie. Dojazd do centrum Gdańska. Spotkanie z przewodniczką, która będzie nam towarzyszyć przez całe 2 dni zwiedzania Trójmiasta. Zwiedzanie : Muzeum II Wojny Światowej, spacer nad Motławą, Stary Port z Żurawiem, Droga Krówska: Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Ratusz, Dom Uphagena, Złota Brama; Bazylika Mariacka,

Europejskie Centrum Solidarności, Sala BHP. Powrót do Ośrodka Wczasowego na obiadokolację i nocleg.

3.dzień (sobota)[ok. 50 km]

Śniadanie. Dojazd do przystani w Gdańsku spotkanie z lokalnym przewodniem, który będzie nas oprowadzał cały dzień. Rejs statkiem na Półwysep Hel ( trasa rejsu przez Port Gdański). Spacer do końca cypla Helu z fakultatywna możliwością zwiedzenia latarni morskiej lub fokarium oraz czas wolny na spacer, smażoną rybkę, itp. Rejs statkiem do Sopotu. Po przypłynięciu do Sopotu- zwiedzanie: najdłuższe w Europie Molo Sopockie, Krzywy Domek, ulica Bohaterów Monte Casino, Park Zdrojowy. Powrót do Gdańska na obiadokolację i nocleg.

4.dzień(niedziela) [ok. 700 km]

Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd do Malborka- zwiedzanie z przewodnikiem ogromnego Zamku Krzyżackiego. Wyjazd w drogę powrotną. Przewidywany przyjazd do Gorlic ok. godz. 24-tej.

Cena wycieczki : 870 zł/os

Cena zawiera :

 • przejazdy komfortowym autokarem zachodnim (klimatyzacja, WC, wideo, barek z ciepłymi zimnymi napojami za odpłatnością u kierowcy),

 • opieka licencjonowanego pilota,

 • 3 x nocleg w sprawdzonym ośrodku wczasowym w lasku nad morzem w aglomeracji gdańskiej , apartamenty 2-os , ok. 30 m2 składające się z sypialni z 2 łóżkami, salonu z wersalką (dla 3-osoby, na życzenie), mini aneksu kuchennego z lodówką, łazienki, toalety, TV led,WiFi,

 • 3 x śniadanie „szwedzki stół”,

 • 2 x obiadokolacja serwowana,

 • Wypożyczenie zestawów słuchawkowych „Tour Guide”,

 • ubezpieczenie NNW ( następstwa nieszczęśliwych wypadków)

 • podatek VAT  

  Wydatki uczestnika:

  1) Opłaty wstępów wraz z usługą lokalnych przewodników 90 zł/os – emeryci, renciści, uczniowie (obowiązuje posiadanie dokumentu); 115 zł/os – pozostali uczestnicy.

  Powyższe ceny obejmują bilety do Muzeum II WŚ, które musimy opłacić z wyprzedzeniem    ( płatne przy zapisie na wycieczkę).

  2) Rejsy statkiem Gdańsk- Hel + Hel-Sopot – 90 zł/os

  Uwaga:

1.Opłata za wstępy ze względu na konieczność uprzedniej rezerwacji są obligatoryjne.

2.Wycena opłat wstępów i rejsu oparta jest na cennikach z 2019 r. i może ulec zmianie

Zapisy i wpłaty:

  • Ze względu na  termin rezerwacji cieszącego się b. dużym powodzeniem ośrodka, a także atrakcyjnego terminu w „długim weekendzie”, zapisy wraz z zaliczką 260 zł/os + na wstęp do Muzeum II WŚ ( bilet grupowy normalny 23 zł/os, emeryci, renciści, uczniowie 16 zł/os) przyjmujemy w terminie do 15 stycznia 2020 r.           ( decyduje kolejność zgłoszeń z wpłaconą zaliczką
  • Wpłata pozostałej kwoty, t.j. 610 w terminie od 12 do 15 maja 2020

Ogólne informacje wymagane Ustawą z 24 listopada 2017 o imprezach turystycznych:

1.Minimalna ilość uczestników dla realizacji imprezy: 40

2.Impreza nie jest dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej .

 Pozostałe informacje wymagane Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, zawarte są w „ Ogólnych Warunkach Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Biuro Podróży  "Promed"     s-ka z o.o.  w Gorlicach”, a także w „Standardowym Formularzu Informacyjnym”, które udostępniane są Klientowi przed zawarciem umowy uczestnictwa i które opublikowane są również  na  naszej stronie internetowej www.promed.gorlice.pl , w menu „Kontakt”.

 

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...