1 2 3 4 5 6

ZACHODNIOPOMORSKIE

 ZACHODNIOPOMORSKIE

Kod imprezy:    PLWA-2-20                             Termin : 2-4.10.2020

 Status sprzedaży: Wszystkie miejsca sprzedane- zapisy tylko na listę rezerwową

ZACHODNIOPOMORSKIE

Bardzo ciekawa wycieczka, możliwa do realizacji w takiej wersji dzięki szybkim połączeniom drogowym autostradą A4 i niedawno zbudowaną S3. W programie mało znany , ale uroczy Woliński Park Narodowy, atrakcyjny kurort morski Międzyzdroje, Świnoujście, no i oczywiście stolica regionu Szczecin. Po drodze zwiedzimy także Muzem Bitwy Legnickiej. W sobotę, już tradycyjnie uroczysta kolacja z zabawą w nowym, bardzo ładnym obiekcie, w którym przewidziany jest cały pobyt. 

Program ramowy:

1.dzień

Wyjazd Gorlice  godz. 6.00 (Przystanek Międzynarodowy Promed, zatoka przy ul. Bardiowskiej), Tarnów godz. 6.15 ( Parking dla busów obok Stacji Paliw BP, ul. Pułaskiego), Kraków godz. 7.30 (Stacja Paliw Shell przy ul. Stojałowskiego). Przejazd autostrada A4 do Legnickiego Pola- zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Bitwy Legnickiej oraz bazyliki.

Dalsza podróż autostrada A4 oraz droga szybkiego ruchu S3, w okolicy Świebodzina dłuższy postój z możliwością spożycia smacznego posiłku w przystępnej cenie ( samoobsługa, duży wybór dań). Przyjazd w rejon Szczecina na nocleg ok. godz. 20-tej.

2.dzień

Śniadanie. Całodzienna wycieczka z lokalnym przewodnikiem na wybrzeże Bałtyku. Dojazd do Wolińskiego Parku Narodowego- ok. 2km łatwy spacer po najpiękniejszej części parku (Wzgórze Zielonka i Jezioro Turkusowe). Krótki dojazd do Międzyzdrojów- spacer po najdłuższym w Polsce betonowym Molo oraz promenadą ze słynną Aleją Gwiazd. Czas wolny na relaks, smażoną rybkę, czy też indywidualną wizytę w nowo otwartym Oceanarium lub Domku na Dachu. Przejazd do Świnoujścia, gdzie przenosząc się w czasie zwiedzimy Ford Gerharda pod wodzą pruskiego żołdaka. Obok będziemy podziwiać najwyższą w Polsce i jedną z najwyższych na świecie, 65-metrową Latarnię Morską z 1828 r W godzinach popołudniowych powrót. Wieczorem uroczysta kolacja z zabawą prowadzoną przez DJ-a.

3.dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie i krótki dojazd do centrum Szczecina, zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem- objazd miasta: gwiaździste place, Jasne Błonia, Aleja Fontann  oraz Wały Chrobrego, Filharmonia, Bazylika Archikatedralna, Zamek Książąt Pomorskich. W godzinach południowych wyjazd w drogę powrotną. Po drodze dłuższy postój z możliwością spożycia posiłku w znanym z pierwszego dnia wycieczki zajeżdzie k/Świebodzina. Przewidywany przyjazd do Gorlic ok. godz. 24-tej.

Cena wycieczki : 720 zł/os

Cena zawiera :

 • przejazdy komfortowym autokarem zachodnim (klimatyzacja, WC, wideo, barek z ciepłymi zimnymi napojami za odpłatnością u kierowcy),

 • opieka pilota,

 • 2 x nocleg w obiekcie o standardzie *** w rejonie Szczecina , pokoje 2-os z łazienkami,

 • 2 x śniadanie „szwedzki stół”,

 • 1 x uroczysta kolacja (Menu: krem porowo-ziemniaczany, karkówka pieczona z sosem borowikowym, ziemniaki z wody i w mundurkach, sałatka lodowa, buraczki, patery z pieczystym, galaretkami, pasztetem, mozarellą z pomidorami i tortillą z kurczaka, smalec z cebulką i ogórkiem, pieczywo, kawa, herbata, ciasto, soki, woda z cytryną, toast powitalny.Alkohol: toast powitalny, po czym napoje alkoholowe już we własnym zakresie. Zabawa prowadzona przez DJ-a do godz. 01.00

 • wypożyczenie zestawów słuchawkowych Tour Guide,

 • ubezpieczenie NNW ( następstwa nieszczęśliwych wypadków),

 • podatek VAT

  Wydatki uczestnika:

  Opłaty wstępów wraz z usługą lokalnych przewodników 60 zł/os – emeryci, renciści, uczniowie (obowiązuje posiadanie dokumentu);  70  zł/os – pozostali uczestnicy.

  Wycena opłat wstępów oparta jest na cenach z m-ca 09/2019 i może ulec zmianie.

  Zapisy i wpłaty:

 • Ze względu na  termin rezerwacji obiektu pobytu, zapisy wraz z zaliczką 215  zł/os przyjmujemy w terminie do 15 stycznia 2020 ( decyduje kolejność zgłoszeń)
 • Wpłata pozostałej kwoty, t.j.505 w terminie od 2 do 6 września 2020.

Ogólne informacje wymagane Ustawą z 24 listopada 2017 o imprezach turystycznych:

 1. Minimalna ilość uczestników dla realizacji imprezy: 45
 2. Impreza nie jest dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej .

 Pozostałe informacje wymagane Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, zawarte są w „ Ogólnych Warunkach Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Biuro Podróży  "Promed"     s-ka z o.o.  w Gorlicach”, a także w „Standardowym Formularzu Informacyjnym”, które udostępniane są Klientowi przed zawarciem umowy uczestnictwa i które opublikowane są również  na  naszej stronie internetowej www.promed.gorlice.pl , w menu „Kontakt”.

 

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...