1 2 3 4 5 6

POŁUDNIOWE CZECHY- termin wycieczki przełożony

POŁUDNIOWE CZECHY 

Kod imprezy:  CZWA-1-21                        Termin : 21-25.10.2021

POŁUDNIOWE CZECHY

 

Zapraszamy Państwa na ciekawą  wycieczkę, tym razem do Południowych Czech. Zwiedzimy tam prawdziwe perełki: Czeski Krumlov-zdecydowanie najpiękniej położone miasto w Czechach, na wzgórzu nad przełomem Wełtawy, pełne zabytków i urokliwych uliczek z pracowniami artystów; Czeskie Budziejowice, znane z pięknej architektury i słynnego browaru; Zamek Hluboka z bogatymi wnętrzami. Pobyt zaś umili posiad z muzyką w b.dobrym hotelu 4****, który będzie naszą bazą podczas wycieczki oraz wizyta w słynnym browarze Budweisera.

Program ramowy: 

1.dzień (czwartek) [ok. 680 km]

 

Wyjazd : Gorlice godz. 7.00 ( Przystanek Międzynarodowy Promed, zatoka ul. Bardiowskiej), Tarnów godz. 8.15 (Stacja Paliw BP, ul. Pułaskiego), Kraków godz. 9.00 (Stacja Paliw Shell, ul. Stojałowskiego, zjazd z A4 „Kraków-Łagiewniki”). Przejazd do Czech. W okolicy Brna zwiedzanie Pola Bitwy pod Austerlitz ( Monument z Kaplicą i Muzeum Multimedialne). Dalsza podróż do Hluboka nad Wełtawą. Obiadokolacja i nocleg w hotelu, w którym pobyt będzie trwał 3 doby.

2.dzień(piątek) [ok. 100 km] 

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Holaszowic- spacer i oglądanie perełki barokowej architektury ludowej, wpisanej na Listę Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do  Czeskiego Krumlova, jednego z najpiękniejszych miast w Czechach, wpisanego na Listę Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie na trasie: WzgórzeZamkowe Most Płaszczowy, Rynek z Kolumną Maryjną i Ratuszem, Kościół św. Wita. Czas wolny na spacery uroczymi uliczkami, zakupy pamiątek, posiłek i kawę, a dla chętnych indywidualne zwiedzenie Muzeum Narzędzi Tortur. Powrót do hotelu. Wieczorem folklorystyczna kolacja z muzyką. Nocleg

3.dzień (sobota) [ok. 30 km]

Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie bajkowego Zamku Hluboka, uważanego za jeden z najpiękniejszych zamków Czech. Przejazd do Czeskich Budziejowic- zwiedzanie słynnego Budejovickego Browaru, z degustacją i zakupami wyśmienitego Budweisera. Spacer ze zwiedzaniem Starówki tego 100-tysiecznego miasta: piękny, największy powierzchniowo w Europie Rynek z Ratuszem, Fontanną Samsona i 48-ma podcieniowymi kamienicami, Czarna Wieża z XVIw. ,wysoka na 71 m. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

 

4.dzień (niedziela) [ok. 680 km]

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd do Ołomuńca- zwiedzanie Górny Rynek z Ratuszem i 35-metrową Kolumną Trójcy Świętej, wpisanej na Listę Dziedzictwa UNESCO, spacer po Starówce, katedra. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Gorlic w godzinach wieczornych.

Cena wycieczki : 995 zł/os

Cena zawiera :

 • przejazdy komfortowym autokarem zachodnim (klimatyzacja, WC, wideo, barek z ciepłymi zimnymi napojami za odpłatnością u kierowcy),

 • opieka licencjonowanego pilota,

 • 3 x nocleg w rodzinnym hotelu 4**** w Hluboka n/Wełtawą , pokoje 2-os z łazienkami,

 • 3 x śniadanie „szwedzki stół”,

 • 2 x obiadokolacja 3-daniowa,

 • 1 x regionalna obiadokolacja 4-daniowa z aperitifem i muzyką,

 • wypożyczenie zestawów słuchawkowych Tour Guide,

 • pakiet ubezpieczeniowy AXA KL+ NNW+ bagaż, z uwzględnieniem chorób przewlekłych,

 • podatek VAT .

  Wydatki uczestnika:

  Opłaty wstępów: 500 CZK – normalne, 400 CZK- seniorzy pow. 65 lat.

  Wycena opłat wstępów oparta jest na cenach z 2020 r. i może ulec zmianie.

  Zapisy i wpłaty:

 • Zapisy wraz z zaliczką 295  zł/os + 4 zł/os - obowiązująca od 1.01.2021 opłata składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.
 • Wpłata pozostałej kwoty, w terminie od 21do 26 września 2021.

Ogólne informacje wymagane Ustawą z 24 listopada 2017 o imprezach turystycznych:

1.Minimalna ilość uczestników dla realizacji imprezy: 40

2.Impreza nie jest dostępna dla osób o ograniczonej w znacznym stopniu sprawnosci ruchowej.

3.Wymagany dokument podróży: ważny dowód osobisty lub paszport oraz Unijny Certyfikat COVID.

 Pozostałe informacje wymagane Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, zawarte są w „ Ogólnych Warunkach Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Biuro Podróży  "Promed"     s-ka z o.o.  w Gorlicach”, a także w „Standardowym Formularzu Informacyjnym”, które udostępniane są Klientowi przed zawarciem umowy uczestnictwa i które opublikowane są również  na  naszej stronie internetowej www.promed.gorlice.pl , w menu „Kontakt”.

 

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...