1 2 3 4 5 6

POŁUDNIOWE CZECHY

POŁUDNIOWE CZECHY 

Kod imprezy:  CZWA-1-20                        Termin : 8-11.11.2020

POŁUDNIOWE CZECHY

 Status sprzedaży: brak wolnych miejsc, zapisy na listę rezerwową

Tradycyjnie już zapraszamy Państwa na listopadową wycieczkę, tym razem do Południowych Czech. Zwiedzimy tam prawdziwe perełki: Czeski Krumlov-zdecydowanie najpiękniej położone miasto w Czechach, na wzgórzu nad przełomem Wełtawy, pełne zabytków i urokliwych uliczek z pracowniami artystów; Czeskie Budziejowice, znane z pięknej architektury i słynnego browaru; Zamek Hluboka z bogatymi wnętrzami. Pobyt zaś umili posiad z muzyką w b.dobrym hotelu 4****, który będzie naszą bazą podczas wycieczki oraz wizyta w słynnym browarze Budweisera. Termin bardzo korzystny, bowiem 11-go jest dniem wolnym od pracy- wystarczy dwa dni urlopu.

Program ramowy: 

1.dzień (niedziela) [ok. 680 km] 

Wyjazd : Gorlice godz. 7.00 ( Przystanek Międzynarodowy Promed, zatoka ul. Bardiowskiej), Tarnów godz. 8.15 (Stacja Paliw BP, ul. Pułaskiego), Kraków godz. 9.00 (Stacja Paliw Shell, ul. Stojałowskiego, zjazd z A4 „Kraków-Łagiewniki”). Przejazd do Czech. W okolicy Brna zwiedzanie Pola Bitwy pod Austerlitz ( Monument z Kaplicą i Muzeum Multimedialne). Dalsza podróż do Hluboka nad Wełtawą. Obiadokolacja i nocleg w hotelu, w którym pobyt będzie trwał 3 doby.

2.dzień(poniedziałek) [ok. 30 km] 

Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie bajkowego Zamku Hluboka, uważanego za jeden z najpiękniejszych zamków Czech. Przejazd do Czeskich Budziejowic- zwiedzanie słynnego Budejovickego Browaru, z degustacją i zakupami wyśmienitego Budweisera. Spacer ze zwiedzaniem Starówki tego 100-tysiecznego miasta: piękny, największy powierzchniowo w Europie Rynek z Ratuszem, Fontanną Samsona i 48-ma podcieniowymi kamienicami, Czarna Wieża z XVIw. ,wysoka na 71 m. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3.dzień (wtorek) [ok. 100 km]

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Holaszowic- spacer i oglądanie perełki barokowej architektury ludowej, wpisanej na Listę Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Czeskiego Krumlova, jednego z najpiękniejszych miast w Czechach, wpisanego na Listę Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie na trasie: Wzgórze Zamkowe , Most Płaszczowy, Rynek z Kolumną Maryjną i Ratuszem, Kościół św. Wita. Czas wolny na spacery uroczymi uliczkami, zakupy pamiątek, posiłek i kawę, a dla chętnych indywidualne zwiedzenie Muzeum Narzędzi Tortur. Powrót do hotelu. Wieczorem folklorystyczna kolacja z muzyką. Nocleg.

4.dzień (środa) [ok. 680 km]

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd do Ołomuńca- zwiedzanie Górny Rynek z Ratuszem i 35-metrową Kolumną Trójcy Świętej, wpisanej na Listę Dziedzictwa UNESCO, spacer po Starówce, katedra. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Gorlic w godzinach wieczornych.

Cena wycieczki : 995 zł/os

Cena zawiera :

 • przejazdy komfortowym autokarem zachodnim (klimatyzacja, WC, wideo, barek z ciepłymi zimnymi napojami za odpłatnością u kierowcy),

 • opieka licencjonowanego pilota,

 • 3 x nocleg w rodzinnym hotelu 4**** w Hluboka n/Wełtawą , pokoje 2-os z łazienkami,

 • 3 x śniadanie „szwedzki stół”,

 • 2 x obiadokolacja 3-daniowa,

 • 1 x regionalna obiadokolacja 4-daniowa z aperitifem i muzyką,

 • Wypożyczenie zestawów słuchawkowych Tour Guide,

 • pakiet ubezpieczeniowy AXA KL+ NNW+ bagaż, z uwzględnieniem chorób przewlekłych,

 • podatek VAT .

  Wydatki uczestnika:

  Opłaty wstępów: 500 CZK – normalne, 400 CZK- seniorzy pow. 65 lat.

  Wycena opłat wstępów oparta jest na cenach z 2019 r. i może ulec zmianie.

  Zapisy i wpłaty:

  • Ze względu na  termin rezerwacji cieszącego się dużym powodzeniem hotelu, zapisy wraz z zaliczką 295  zł/os przyjmujemy w terminie do 15 kwietnia 2020 ( decyduje kolejność zgłoszeń).
  • Wpłata pozostałej kwoty, t.j. 700 w terminie od 9 do 11 pażdziernika 2020.

Ogólne informacje wymagane Ustawą z 24 listopada 2017 o imprezach turystycznych:

1.Minimalna ilość uczestników dla realizacji imprezy: 40

2.Impreza nie jest dostępna dla osób o niepełnosprawności ruchowej.

3.Wymagany dokument podróży: ważny dowód osobisty lub paszport.

 Pozostałe informacje wymagane Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, zawarte są w „ Ogólnych Warunkach Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Biuro Podróży  "Promed"     s-ka z o.o.  w Gorlicach”, a także w „Standardowym Formularzu Informacyjnym”, które udostępniane są Klientowi przed zawarciem umowy uczestnictwa i które opublikowane są również  na  naszej stronie internetowej www.promed.gorlice.pl , w menu „Kontakt”.

 

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...