1 2 3 4 5 6

SZWAJCARIA - Uwaga: zmiana godzin wyjazdu!

SZWAJCARIA

 

Kod imprezy:  CHWA-1-20            Termin : 5-10 września 2020

 Status sprzedaży: brak wolnych miejsc

Program ramowy:

1.dzień [770 km]

Wyjazd: Krosno godz. 4.00 ( plac przed dworcem kolejowym), Jasło godz. 4.20 ( zatoka przy dworcu kolejowym),Gorlice godz. 5.00( Przystanek Międzynarodowy PROMED, zatoka ul. Bardiowskiej), Tarnów godz.6.15 (stacja paliw BP ul. Pułaskiego), Kraków godz. 7.30 ( stacja paliw Shell, ul. Stojałowskiego). Przejazd do Czech, do Kromieriża- wizyta w Pałacu Arcybiskupim, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dalsza podróż do Pilzna. Kolacja i nocleg w hotelu.

2.dzień [715 km]

Śniadanie w hotelu. Przejazd autostradami przez Niemcy do Szwajcarii, do Neuchausen, gdzie odwiedzimy uważany za jeden cudów natury na świecie, Wodospady Renu oraz pobliski Zamek w Schafhausen. Dojazd w okolice Lucerny do hotelu na kolację i nocleg, gdzie przewidziany jest pobyt przez 3 doby. 

3.dzień [120 km]

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Lucerny. Całodzienna wycieczka „Złoty Okrąg” : rejs statkiem z Lucerny po Jeziorze Czterech Kantonów, wyjazd jedną z najstromszych na świecie kolejek zębatych na Pilatus (2.120 m. przepiękna panorama), zjazd kolejką gondolową do Lucerny, zwiedzanie uroczej Starówki (m.in. Ogród Lodowcowy, Pomnik Umierającego Lwa i słynny Kryty Most). Powrót do hotelu na kolację i nocleg. 

4.dzień , [220km]

Śniadanie w hotelu. Wycieczka „Kraina Alpejska”, w programie : przejazd do znanego ośrodka alpejskiego Grindelwald- superatrakcyjny wyjazd najwyższą w Europie koleją zębatą na Jungfraujoch (3.454 m.n.p.m)  z widokami na słynną północną ścianę Eigeru. Na górze tarasy z pięknymi widokami na czterotysięczniki alpejskie i lodowce, restauracje, sklepy i galeria rzeżb lodowych. Zjazd powrotny do Grindelwaldu. Przejazd do Berna- zwiedzanie Starówki stolicy Szwajcarii w formie spaceru. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

5.dzień [700 km]

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Vaduz- spacer po stolicy Księstwa Lichtenstein. Przejazd do Appenzell –krótka wizyta w „malowanej wsi”, w której zobaczymy piękne, kolorowe elewacje domów. Przejazd autostradami przez Niemcy do Czech. Kolacja i nocleg w Pilżnie.

6.dzień [760 km]

Śniadanie w hotelu. Podróż powrotna przez Czechy do Polski, do Krakowa, Tarnowa, Gorlic i Krosna. Przyjazd planowany jest w godzinach wieczornych.

Cena wycieczki : 1.898 zł/os

Cena zawiera :

 • przejazdy komfortowym autokarem zachodnim (klimatyzacja, WC, wideo, barek z ciepłymi zimnymi napojami za odpłatnością u kierowcy),

 • opieka licencjonowanego pilota,

 • 2 x nocleg w hotelu *** w Czechach , pokoje 2-os z łazienkami,

 • 3 x nocleg w sprawdzonym alpejskim hotelu** w Szwajcarii, pokoje 2-os z łazienkami,

 • 5 x śniadanie „szwedzki stół”

 • 5 x kolacja 3-daniowa ( napoje do kolacji na zamówienie u kelnera, dodatkowo płatne),

 • wypożyczenie zestawów słuchawkowych Tour Guide,

 • ubezpieczenie pakiet AXA KL+ NNW+ bagaż , uwzględnione choroby przewlekłe

 • podatek VAT

  Cena nie zawiera

  Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł/os.

  Wydatki uczestnika na miejscu:

  Opłaty wstępów, wyjazdu kolejkami na Pilatus i Jungfraujoch oraz rejsu statkiem:

  235 CHF + 170 CZK (emeryci 120 CZK)   

  Uwagi:

1.W powyższej kwocie ujęty jest wyjazd tam i z powrotem koleją zębatą na Jungfraujoch w cenie grupowej, zniżkowej 152 CHF/os ( cena niższa o 38 CHF od biletu indywidualnego), lecz wymaga znacznie wcześniejszej rezerwacji. Dlatego też przy zapisie na wycieczkę prosimy o zobowiązującą deklarację udziału, lub rezygnacji z tego punktu programu.

2.wycena opłat wstępów i rejsu oparta jest na cenach z 2019 r. i może ulec zmianie.

Suplement cenowy (na życzenie):

Pokój jednoosobowy dopłata 465 zł.

Zapisy i wpłaty:

  • Ze względu na  termin rezerwacji hotelu, zapisy wraz z zaliczką 568 zł/os + 10 zł składka na TFG przyjmujemy w terminie do 31 stycznia 2020 ( decyduje kolejność zgłoszeń
  • Wpłata pozostałej kwoty, t.j.1.330 w terminie od 6- 10 sierpnia 2020.

Ogólne informacje wymagane Ustawą z 24 listopada 2017 o imprezach turystycznych:

1.Minimalna ilość uczestników dla realizacji imprezy: 40

2.Wymagany dokument podróży: ważny dowód osobisty lub paszport

3.Impreza nie jest dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej .

Pozostałe informacje wymagane Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, zawarte są w „ Ogólnych Warunkach Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Biuro Podróży  "Promed"     s-ka z o.o.  w Gorlicach”, a także w „Standardowym Formularzu Informacyjnym”, które udostępniane są Klientowi przed zawarciem umowy uczestnictwa i które opublikowane są również  na  naszej stronie internetowej www.promed.gorlice.pl , w menu „Kontakt”.

 

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...