1 2 3 4 5 6

Praga - impreza potwierdzona

BIURO PODRÓŻY PROMED GORLICE

38-300 Gorlice, ul. Bardiowska 4,

tel. (18) 353-69-20, 353-57-72, 603-922-811

bp@promed.gorlice.pl

 

                                                                                             

Kod imprezy: PRA-1-23                                                               Termin : 06-08.10.2023

 

   PRAGA

 

Program ramowy:

1.dzień 

               Wyjazd z Jasła, Gorlic ok. godz. 5:00 ( Przystanek Międzynarodowy Promed,Bardiowska ), Tarnowa, Krakowa . Przyjazd do Pragi w godzinach popołudniowych.  W programie zwiedzanie : Wyszegrad ( Skała Wyszegradzka, Kościół św. Piotra i Pawła, Cmentarz Wyszegradzki ), Stare Miasto ( Rynek Staromiejski z pomnikiem Jana Husa i Zegarem Ratuszowym „ Orloj’’, Karolinum, Kościół św. Mikołaja, Kościół Matki Boskiej Tyńskiej, Kamienica Golz-Kinskich, dzielnica żydowska – Josefov ). Obiadokolacja w stylowej restauracji w centrum stolicy Czech. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2.dzień

              Śniadanie, przejazd na dalsze zwiedzanie Pragi w programie : wzgórze Petrin (piękna panorama miasta z platformy widokowej ” Rozhledna’’ zwanej „ praską Wieżą Eifle’ a” ), Klasztor Strachowski, Loretańskie Namestie z Pałacem Czerninów i Loretą Praską. Następnie udamy się do Kompleksu Królewskiego na Hradczanach ( zwiedzimy : Plac Hradczański, Belweder, Katedrę św. Wita, Pałac Królewski, Złotą Uliczkę, Ogrody Zamkowe). Kolejne punkty programu : Mała Strana ( plac z kościołem św. Mikołaja, Ratuszem, ogrody Wallenstejna ), Wyspa Kampa, Most Karola. Wieczorny Rejs statkiem po Wełtawie z obiadokolacją na pokładzie. Przejazd do hotelu, nocleg.     

3.dzień

             Śniadanie, wykwaterowanie kontynuacja zwiedzania Pragi : Plac Karola, Teatr Narodowy, Piwiarnia „ U Medividku” ( muzeum piwowarstwa – istnieje możliwość zakupu piwa ), Plac Wacława ( Opera Państwowa, Muzeum Narodowe ). Możliwość fakultatywnego spożycia obiadu. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Gorlic w godzinach nocnych.

  

Cena wycieczki : 1490 zł/os

 

 

Cena zawiera :

 • przejazd autokarem
 • opiekę licencjonowanego pilota,
 • 2 x nocleg w hotelu **** w Pradze , pokoje 2-os z łazienkami,
 • 2 x śniadania (bufet)
 • 1 x obiadokolacja podczas Rejsu na statku ( bufet )
 • 1 x obiadokolacja w restauracji w Pradze
 • ubezpieczenie KL,NNW + choroby przewlekłe ( 20.000 Euro )
 • podatek miejski w Pradze
 • zestaw słuchawkowy Tour Guide
 • podatek VAT

Wydatki uczestnika:

- napoje do obiadokolacji,

- napoje podczas rejsu

- opłaty obligatoryjne bilety wstępu ok. 500 CZK /osoby

Opłata za wstępy oparta jest na cenach z 2022 roku i może ulec zmianie

Zapisy i wpłaty:

 • Ze względu na termin rezerwacji miejsc w hotelu, zapisy wraz z zaliczką 447 zł/os + 4,00 pln ( Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy) przyjmujemy do 31.01.2023
 • Wpłata pozostałej kwoty, tj. 1043 w terminie od 06 do 09 września 2022

Ogólne informacje wymagane Ustawą z 24 listopada 2017 o imprezach turystycznych:

 1. Minimalna ilość uczestników dla realizacji imprezy: 40
 2. Impreza nie jest dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej .
 1. Pozostałe informacje wymagane Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, zawarte są w „ Ogólnych Warunkach Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Biuro Podróży "Promed"    s-ka z o.o. w Gorlicach”, a także w „Standardowym Formularzu Informacyjnym”, które udostępniane są Klientowi przed zawarciem umowy uczestnictwa i które opublikowane są również na naszej stronie internetowej promed.gorlice.pl , w menu „Kontakt”.

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...