1 2 3 4 5 6

Narty 2024 - impreza potwierdzona

BIURO PODRÓŻY PROMED GORLICE

38-300 Gorlice, ul. Bardiowska 4,

tel. (18) 353-69-20, 353-57-72, 603-922-811

 bp@promed.gorlice.pl

 

                                                                                             

 NAR-1-24                                                                                       Termin :   08-17.03.2024

 

 

          NARTY WE WŁOSZECH – W CENIE SKIPASS ( 6 dniowy 3+3 ) 

     OŚRODKI NARCIARSKIE :

      PEJO, MADONNA, TONALE, MARILLEVA FOLGARIDA 

 

 

                        

 

                  HOTEL DOMINA****

 

 

 

domina 2.png

 

 

 Położenie: Hotel usytuowany w miasteczku Cogolo di Pejo, około 800 m od centrum. Do dyspozycji gratis łagodny stok narciarski z wyciągiem, tor saneczkowy, igloo, zimowy plac zabaw, ruchomy chodnik. Snowpark posiada oświetlenie i jest otwarty w godzinach wieczornych w wybrane dni tygodnia. Do najbliższej stacji w Pejo ok. 4 km, do stoków Marillevy/Folgaridy/Madonny di Campiglio ok. 13 km. Dogodny dojazd zapewnia darmowy skibus (najbliższy przystanek pod snowparkiem  Biancaneve, ok. 200m od hotelu).

 

Hotel: Rodzinnie prowadzony, komfortowy hotel z bogatym zapleczem wellness oraz udogodnieniami dla dzieci. Oficjalna kategoria: ****

Pokoje: urządzone w alpejskim stylu, wykończone w drewnie; każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem i WC, telefon, TV sat, Wi-Fi (gratis),minibar (odpłatnie), sejf, balkon.

Comfort – wykończony w stylu alpejskim, o powierzchni ok. 18-26m2, 2 lub 3 osobowy.

Kuchnia: śniadania w formie bufetu, obiadokolacje: bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród minimum 2 wariantów), deser. Raz w tygodniu Gala Dinner z muzyką na żywo. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Do dyspozycji: centrum wellness: wewnętrzny basen z hydromasażem (obligatoryjny czepek), strefa relaksu, sauna, łaźnia parowa, witarium; masaże i zabiegi pielęgnacyjne (odpłatnie); szlafroki do wypożyczenia na miejscu (odpłatnie 3 EUR za dzień), Wi-Fi (gratis);  parking (bezpłatny, ilość miejsc ograniczona); garaż (ilość miejsc ograniczona – 5 EUR/dzień -płatne w hotelu); narciarnia

REGIONY NARCIARSKIE

PEJO

Stacja narciarska położona w sercu Parku Narodowego Stelvio, w pobliżu alpejskich olbrzymów: Monte Cavedale 3769 m n.p.m. i Órtles 3905 m n.p.m. Wyciągi wywożą narciarzy na wysokość 2300 m n.p.m. dzięki czemu długo utrzymują się tutaj dobre warunki narciarskie. Długie i szerokie stoki, dedykowane głównie rodzinom z dziećmi, rozciągają się na zboczach góry Vioz i schodzą aż do miasteczka. Nie zapomniano także o wytrawnych narciarzach, którzy sprawdzić się mogą na dwóch czarnych trasach, a chętnym lokalni instruktorzy wskażą miejsca, gdzie możliwa jest jazda w głębokim śniegu.

Ogółem 20 km tras.

Wyciągi:

gondole i koleje linowe: 2

wyciągi krzesełkowe: 4

orczyki: 1

Trasy:

10% trudnych

65% średnich

25% łatwych

SKIAREA MADONNA DI CAMPIGLIO – PINZOLO

Madonna di Campiglio to jedna z najsłynniejszych stacji narciarskich w Alpach. Wyciągi i trasy położone są na zboczach Masywu Brenta, a po drugiej stronie doliny na zboczach Masywu Presanella. W najniższym punkcie doliny obydwa systemy tras łączą się ruchomą taśmą dzięki czemu można przemieszczać się pomiędzy nimi. Najdłuższy przejazd (z Groste do Madonny) to niemal 8 km. Strona wschodnia: w Masywie Brenta: trasy dłuższe i wyżej położone. Większość tras łagodnych i szerokich. Strona zachodnia: Masyw Pressanella: trasy o większym stopniu trudności. Ta część stacji narciarskiej połączona jest wyciągiem z obszarem Val di Sole (Folgarida). Z kolei Pinzolo to stacja narciarska usytuowana pod szczytem Cima Tossa w Masywie Brenta połączona z Madonną di Campiglio nową panoramiczną gondolą Pinzolo Campiglio Express. Zjazd z góry na sam dół to ponad 8 km (pół na pół trasa czerwona i niebieska). W górnej części terenów narciarskich znajdują się wyłącznie trasy czerwone, w większości szerokie i znakomicie przygotowane. 2 trasy czarne dla prawdziwych ekspertów.

Ogółem 90 km tras (150 km wraz z Marillevą i Folgaridą)

Przepustowość wyciągów: 56 400 os./godz.

Wyciągi:

gondole i koleje linowe: 10

wyciągi krzesełkowe: 20

orczyki: 1.

Trasy:

15% trudnych

47% średnich

38% łatwych

MARILLEVA-FOLGARIDA

Nowoczesna stacja narciarska, powstała z połączenia dwóch odrębnych niegdyś ośrodków. Z dołu doliny (Marilleva 900) kursuje gondola, można także podjechać autem do wyżej położonych stacji Marilleva 1400 i Folgarida 1300 i 1400. Powyżej dominują wyciągi krzesełkowe, które docierają na trzy położone obok siebie szczyty (2092-2179 m n.p.m.). W sezonie zimowym 2019/2020 otwarto zmodernizowaną kolejki krzesełkową nr 23 do Monte Spolverino, 2-osobowy wyciąg został zastąpiony nową 6-osobową kolejką krzesełkową. Renowację przeszła też nartostrada Malghet Aut nr 18 (połączone trasy narciarskie do Folgaridy), która została wyposażona w system śnieżny, aby zapewnić lepsze warunki narciarskie przez cały sezon.

Ogółem 62 km tras (bez Madonny di Campiglio).

Przepustowość wyciągów: 32 400 os./godz.

Wyciągi:

gondole i koleje linowe: 7

wyciągi krzesełkowe: 14

orczyki: 5

Trasy:

13% trudnych

49% średnich

38% łatwych

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY :

1 dzień : (piątek): Wyjazd autokarem z poszczególnych przystanków : Jasło, Gorlice, Tarnów, Kraków. Przejazd nocny przez Czechy, Austrię do Włoch.

2 dzień : (sobota): Przyjazd do hotelu we wczesnych godzinach popołudniowych, zakwaterowanie. Zebranie organizacyjne grupy,  przedstawienie szczegółowego programu oraz podanie informacji praktycznych.

 3-8 dzień : (niedziela-piątek):  6 dni narciarskiego szaleństwa 4 km od stoków Pejo i 12 km od stoków Marilleva Folgarida :  PEJO (3 dni )  + Val di Sole : ( 3 dni ) dowolny ośrodek  : Madonna, Tonale, Marilleva Folgarida.  ( obsługa naszym autokarem lub skibusem )

9 dzień : (sobota): Śniadanie,  wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd tranzytowy poprzez Austrię i Czechy. Przyjazd do Polski w późnych godzinach nocnych.

Cena imprezy  :    5350,00/osoby W CENIE SKIPASS 6-DNIOWY

 

Cena zawiera:     

 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, DVD, cafe-bar z możliwością zakupu ciepłych i zimnych napoi)
 • 7 noclegów - hotel DOMINA **** ( pokoje 2,3 osobowe z łazienkami/WC, balkonem, TV )
 • 7 śniadań ( bufet samoobsługowy )
 • 7 obiadokolacji (bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie, wybór spośród minimum  2 wariantów, deser). Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wyjazdu
 • wstęp do wellness i na basen
 • karnet Combi 3 + 3 ( 3 dni Pejo + 3 dni dowolny ośrodek Val di Sole : Madonna, Tonale lub Marilleva Folgarida
 • opiekę licencjonowanego pilota.
 • pakiet ubezpieczeniowy UNIQA : KL 150.000 Euro, NNW 6.000 Euro, BP 500 Euro, OC 80.000 Euro, SS 700 Euro, OC SPORT  50.000 Euro, KR  z imprezy 1.250 Euro, KR z biletu/noclegu 500 Euro, Choroby przewlekłe do 15.000 Euro, sporty amatorskie
 • podatek Vat

 

Cena nie obejmuje:

 • napoi do obiadokolacji
 • obligatoryjnej taksy klimatycznej 2 Euro/dobę ( płatna w hotelu podczas zakwaterowania kwota na dzień sporządzania oferty- może ulec zmianie)
 • masaży i zabiegów pielęgnacyjnych w hotelu
 • pokój 1-osobowy dopłata 700,00 pln

Zapisy i wpłaty:

 • Zaliczka : 1605,00 zł przy podpisaniu umowy wraz z obowiązkową opłatą na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy 20 Pln
 • Wpłata pozostałej kwoty : 3745,00 zł w terminie od 08.02.2024 do 11.02.2024

 

 

 Ogólne informacje wymagane Ustawą z 24 listopada 2017 o imprezach turystycznych:

 1. Minimalna ilość uczestników dla realizacji imprezy:  40 osób
 2. Impreza nie jest dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej .
 1. Pozostałe informacje wymagane Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, zawarte są w „ Ogólnych Warunkach Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Biuro Podróży "Promed" Sp.z o.o.  w Gorlicach”, a także w „Standardowym Formularzu Informacyjnym”, które udostępniane są Klientowi przed zawarciem umowy uczestnictwa i które opublikowane są również  na  naszej stronie internetowej promed.gorlice.pl , w menu „Kontakt”.

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...