1 2 3 4 5 6

Aktualności

Szanowni PAŃSTWO,

  W związku z przejściem na zasłużoną emeryturę naszego Szefa Pana Ryszarda Nowaka chciałyśmy Mu serdecznie podziekować za wieloletną współpracę oraz zdobyte doświadczenie. Kontynuując dalszą działalność Biura Podróży Promed w Gorlicach będziemy starać się utrzymać taki sam poziom organizowanych dla Państwa wycieczek. Zapraszać naszych Klientów w różne zakątki Globu, poznawać nieodkryte turystycznie skarby zarówno w Polsce jak i poza jej granicami oraz wprowadzać nowości do oferty.Skład osobowy biura pozostaje bez zmian.Wkrótce przedstawimy propozycje programowe na kolejny 2022 rok,na które serdecznie Państwa zapraszamy.

 

6.10.2021

Uprzejmie informujemy, że po przeszło 30 latach sprawowania funkcji Prezesa Zarządu naszej Spółki, Pan Ryszard Nowak przeszedł na emeryturę, a Spółkę przejęła Pani Agnieszka-Spólnik Kopczyńska, wieloletnia pracowniczka naszego biura podróży, która jednocześnie została Prezesem Zarządu.

28.04.2021

Po dzisiejszej konferencji ministerialnej wiemy, że:
- od 4 maja czynne muzea i obiekty kultury
- od 8-go czynne hotele ( na razie na 50%)
- od 15-go na zewnątrz przebywamy bez maseczek, czynna
gastronomia na zewnątrz
- od 29-go czynna gastronomia wewnątrz lokali.
Czy jesteście gotowi na wycieczki? Bo my tak, autokary przygotowane do jazdy z zachowaniem wymaganego reżimu, piloci zaszczepieni. Czekamy jeszcze na szczegóły rozporządzenia i finalne uzgodnienia z kontrahentami i RUSZAMY, o czym Zainteresowanych powiadomimy osobno.

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...