1 2 3 4 5 6
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 880.

Aktualności

Szanowni PAŃSTWO,

  W związku z przejściem na zasłużoną emeryturę naszego Szefa Pana Ryszarda Nowaka chciałyśmy Mu serdecznie podziekować za wieloletną współpracę oraz zdobyte doświadczenie. Kontynuując dalszą działalność Biura Podróży Promed w Gorlicach będziemy starać się utrzymać taki sam poziom organizowanych dla Państwa wycieczek. Zapraszać naszych Klientów w różne zakątki Globu, poznawać nieodkryte turystycznie skarby zarówno w Polsce jak i poza jej granicami oraz wprowadzać nowości do oferty.Skład osobowy biura pozostaje bez zmian.Wkrótce przedstawimy propozycje programowe na kolejny 2022 rok,na które serdecznie Państwa zapraszamy.

 

6.10.2021

Uprzejmie informujemy, że po przeszło 30 latach sprawowania funkcji Prezesa Zarządu naszej Spółki, Pan Ryszard Nowak przeszedł na emeryturę, a Spółkę przejęła Pani Agnieszka-Spólnik Kopczyńska, wieloletnia pracowniczka naszego biura podróży, która jednocześnie została Prezesem Zarządu.

24.06.2020

SINDBAD konsekwentnie przywraca połączenia międzynarodowe. Kolejne dobre wiadomości dla podróżujących do/z Francji, Austrii i Niemiec. Rozszerzamy naszą siatkę połączeń o dodatkowe przystanki – Lille, Lens, Innsbruck oraz Rosenheim.

Od 27 czerwca połączenia do/z Lille realizowane będą w środy i soboty, a do/z Lens w soboty.

Rozkład jazdy z Polski południowej: https://print.voyager.pl/TimeTable.aspx…

Informacje i bilety w naszym biurze w Gorlicach. Zapraszamy!

 

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...