1 2 3 4 5 6

Aktualności

31.03.2020

KOMUNIKAT BIURA PODRÓŻY PROMED

Uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem epidemii i związanych z tym obostrzeń, w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników, nasze biuro stacjonarne w Gorlicach przy ul. Bardiowskiej

POCZĄWSZY OD DNIA 1 KWIETNIA 2020  BĘDZIE NIECZYNNE DO ODWOŁANIA 

Jednocześnie uruchamiony jest  dyżur telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8-13 pod numerami : (18) 353 69 20 , (18) 353 57 72 oraz 603 922 811        Kontakt e-mailowy : bp@promed.gorlice.pl

W sprawach ważnych i pilnych, wymagających osobistego kontaktu jest możliwość umówienia się telefonicznie na spotkanie w siedzibie biura, z zachowaniem wymaganych środków ostrożności.

Aktualne komunikaty związane z obecną sytuacją, które mogą być Państwu pomocne, publikujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej w menu "AKTUALNOŚCI" http://www.promed.gorlice.pl/index.php oraz na naszym portalu Facebook-a.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy pozostając w nadziei, że sytuacja ulegnie poprawie, czego Państwu i sobie serdecznie życzymy.

23 marca 2020

KOMUNIKAT SINDBAD- zawieszenie linii miedzynarodowych

Zarząd Sindbad sp. z o.o. uznał, że w obliczu obecnej sytuacji, realizacja regularnych linii międzynarodowych stała się niemożliwa. W związku z powyższym wszystkie połączenia oferowane przez platformę Sindbad z dniem 29 marca zostają czasowo zawieszone.

Co prawda sytuacja na polskiej granicy znacznie się poprawiła, jednak przypadki z jakimi mieliśmy do czynienia w ostatnich dniach na terenie Niemiec, a także dramatycznie spadająca ilość osób podróżujących na trasach międzynarodowych, w zasadzie uniemożliwiają normalną realizację linii. W obliczu rosnącego zagrożenia, mając na uwadze bezpieczeństwo naszych kierowców i pilotów, a także ich rodzin i bliskich, zdecydowaliśmy o całkowitym zawieszeniu wszystkich realizowanych przez nas połączeń z dniem 29 marca.

Ostatni kurs do Niemiec realizowany będzie w środę 25-go marca na linii Frankfurt i Aachen, oraz w czwartek 26-go marca na linii Monachium, a do Polski odpowiednio w piątek 27 marca i w sobotę 28 marca.

Natomiast ostatni kurs do Wielkiej Brytanii wyjedzie z Polski w środę, ostatni kurs do Polski w sobotę 28 marca.

Wiemy, że dla wielu osób podróż z nami była jedyną możliwością powrotu do kraju, bądź wyjazdu za granicę, jednak z uwagi na okoliczności niezależne od nas, zmuszeni byliśmy do podjęcia tak radykalnej decyzji.

Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, zwłaszcza kierowcom i pilotom, a także partnerom i podwykonawcom za trud włożony w utrzymanie połączeń w tak dramatycznym dla nas wszystkich okresie. Pozostajemy w gotowości wznowienia naszych połączeń, jak tylko będzie to możliwe z pewnością zaprosimy Państwa ponownie na pokłady naszych autokarów. Prosimy zatem o sprawdzanie naszych aktualności na stronie internetowej www.sindbad.pl oraz firmowym profilu na FB.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób utknęło za granicami Polski, sporo firm zatrudniających polskich obywateli musi zorganizować im powrót do kraju. Poza regularnymi liniami, które zawieszamy do odwołania, jesteśmy w stanie pomóc grupom wracającym do Polski w zorganizowaniu transportu wynajętym autokarem. Dysponujemy zarówno naszym taborem, ale też autokarami wielu naszych partnerów, którzy mają swoje siedziby na terenie całej Europy. W przypadku potrzeby zorganizowania takiego transportu pozostajemy do Państwa dyspozycji. W sprawach dotyczących wynajęcia autokaru prosimy o kontakt: +48 663 761 684, autokary@sindbad.pl

Zarząd Sindbad sp. z o.o.

21.03.2020

KOMUNIKAT SINDBAD

W związku z ostatnią decyzją zarówno miasta, jak i kraju związkowego Hamburg, a także regionu Badenia-Wirtembergia, dotyczącą radykalnych ograniczeń w możliwości poruszania się, komunikacji i gromadzenia osób. zmuszeni jesteśmy czasowo ograniczyć realizację naszych linii. 1. Linia Olsztyn - Leer. Od 21 marca do odwołania zawieszamy połączenia do/z miast: Hamburg, Tostedt, Bremen, Delmenhorst, Oldenburg oraz Leer. 2. Linia Kraków - Stuttgart i Olsztyn - Stuttgart. Od 21 marca do odwołania zawieszamy połączenia do/z miast Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe i Stuttgart. Linia będzie się kończyła w miejscowości Frankfurt.

Przepraszamy za kłopoty, które spowodowane są decyzjami administracyjnymi, niezależnymi od nas..

Zarząd Sindbad sp. z o.o.

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...