1 2 3 4 5 6

Wyjazdy narciarskie dla grup zorganizowanych

og3

Poniżej przedstawiamy przykładowe propozycje naszych najbardziej popularnych, realizowanych wielokrotnie wyjazdów narciarskich, opartych na naszych autorskich programach, które każdorazowo dostosowujemy do wymagań i życzeń Klienta oraz aktualnych uwarunkowań podróży i zwiedzania.
Kalkulacja cenowa jest zależna od podstawowych danych: ilości uczestników (najbardziej ekonomicznie 45-ciu), terminu, miejsca wyjazdu, rodzaju wyżywienia (najbardziej popularne śniadania + obiadokolacje).

 Zwracając się do nas o konkretną imprezę - uprzejmie prosimy o podanie ww.danych w formularzu zapytania.

Złóż zapytanie o wycieczkę z naszych propozycji dla grup  lub o dowolną inną wg własnych życzeń

 

Warunki opracowania propozycji programowo-cenowej wycieczki dla grupy:

  • wypełnienie i przesłanie formularza zapytania o wycieczkę (poniżej) 
  • dostarczona w odpowiedzi na w/w zapytanie propozycja programowo-cenowa wycieczki będzie obejmowała uogólniony program (bez szczegółów i logistyki) oraz cenę/os ze  świadczeniami w jej ramach.  Szczegółową ofertę uzgadniamy na etapie spisywania umowy, po złożeniu zamówienia na organizację wycieczki
  • opracowywane przez nas propozycje i oferty objęte są klauzulą ochrony praw autorskich, co oznacza, że nie mogą być kopiowane lub powielane  w całości, ani w części lub wykorzystywane do celów innych, niż zamiar skorzystania z usług Biura Podróży Promed.

 formularz

 

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...