1 2 3 4 5 6
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 852.

Wycieczki autokarowe dla grup zorganizowanych

og1

Poniżej przedstawiamy  wybór naszych najbardziej popularnych, realizowanych wielokrotnie wycieczek autokarowych, opartych na naszych autorskich programach, które każdorazowo dostosowujemy do wymagań i życzeń Klienta oraz aktualnych uwarunkowań podróży i zwiedzania.
Kalkulacja cenowa jest zależna od podstawowych danych: ilości uczestników (najbardziej ekonomicznie 45-ciu), terminu, miejsca wyjazdu, rodzaju wyżywienia (najbardziej popularne śniadania + obiadokolacje).

 Zwracając się do nas o konkretną imprezę - uprzejmie prosimy o podanie ww. danych w formularzu zapytania.

UWAGA: ze względu na pandemię naszą ofertę wycieczek w 2021 roku ograniczamy do terenu Polski i państw sąsiednich.

Złóż zapytanie o wycieczkę z naszych propozycji dla grup  lub o dowolną inną wg własnych życzeń

 Warunki opracowania propozycji programowo-cenowej wycieczki dla grupy:

  • wypełnienie i przesłanie formularza zapytania o wycieczkę (poniżej w ramce)
  • dostarczona w odpowiedzi na w/w zapytanie propozycja programowo-cenowa wycieczki będzie obejmowała uogólniony program zwiedzania (bez szczegółów i logistyki) oraz cenę/os ze  świadczeniami w jej ramach. Szczegółową ofertę uzgadniamy na etapie spisywania umowy, po złożeniu zamówienia na organizację wycieczki.
  • opracowywane przez nas propozycje i oferty objęte są klauzulą ochrony praw autorskich, co oznacza, że nie mogą być kopiowane lub powielane  w całości, ani w części lub wykorzystywane do celów innych, niż zamiar skorzystania z usług Biura Podróży Promed.

 

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...